Новини України. 26 жовтня. Українські жінки більш ощадливі, ніж чоловіки, свідчать результати дослідження культури заощадження, проведеного IMAS International
за підтримки Erste Group, і представлені керуючим директором IMAS Ангаром Лехнером.

жінка-економія-гаманець
Жінки економніші від чоловіків

За його словами, дуже важливими вважають заощадження 48% українських жінок і лише 37% чоловіків.

67% респондентів відкладають менше 550 грн на місяць і лише 6% можуть поповнити свої заощадження більш ніж на 1,1 тис. грн на місяць.

У середньому житель України може відкладати 460 грн на місяць, що на 48 грн менше, ніж за результатами проведеного в 2010 році дослідження. У числі побоювань, що перешкоджають українцям зберігати більше або взагалі почати відкладати гроші, – можлива девальвація гривні і високий рівень інфляції.

Українці воліють зберігати кошти у готівці (50% респондентів). При цьому українці починають все частіше користуватися банківськими продуктами – 32% респондентів відкладають на карткові рахунки, 15% користуються депозитами і лише 8% зберігають гроші на поточних рахунках.

Як зазначив Лехнер, близько 81% українців нейтрально або негативно ставляться до інвестицій у фонди, акції, облігації. Найбільша зацікавленість в можливості інвестування спостерігається серед молодого покоління – близько 74% українців у віці від 15 до 29 років позитивно або нейтрально ставляться до інвестицій.

За матеріалами Сегодня

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.