Новини культури. 13 жовтня. В основній конкурсній програмі Міжнародного кінофестивалю «Молодість» не беруть участь українські фільми.

Кінофестиваль «Молодість» проходитиме з 22 по 30 жовтня

За словами директора фестивалю Андрія Халпахчі, вітчизняні картини не будуть представлені в основній конкурсній програмі через свою низьку якість.

«Навіть фільми з таких “некінематографічних” країн як Ісландія і Норвегія виявилися кращими, ніж представлені українськими авторами. З чотирьох українських картин, поданих на конкурс, одна виявилася взагалі незавершеною, а інші три явно програвали на тлі закордонних», – каже Халпахчі. Українські фільми, за його словами, будуть представлені в конкурсах короткометражок та студентських кінофільмів.

З тієї ж причини, за словами директора фестивалю, не пройшли відбір і російські стрічки.

«Чотири-п’ять запропонованих нам російських фільмів були хорошого рівня, тягнули майже на четвірку. Але це далеко не те, чого хотілося б», – пояснив генеральний директор фестивалю. За його словами, “загальний рівень російського кіно впав.

У Росії практикується потужне державне фінансування кінематографа, яке спрямоване на пропагандистські теми про велику Росію», – розповів він.

Нагадаємо, Міжнародний кінофестиваль «Молодість» проводиться у Києві з 1970 року. «Молодість» є єдиним в Україні міжнародним фестивалем, офіційно зареєстрованим Всесвітньою асоціацією продюсерів. У цьому році фестиваль буде проходити з 22 по 30 жовтня.

За матеріалами ZN.UA

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.