Новини політики. 26 жовтня. У діючих політиків з опозиційного табору відсутня нормальна комунікація з громадянами. Вони не люблять спілкуватися безпосередньо з виборцями.

Вміння спілкуватися з народом відрізняло Тимошенко від решти опозиції

Таку думку висловив політтехнолог Тарас Березовець.

“У діючих представників опозиції відсутня нормальна комунікація з українцями. Ходити на ток-шоу і сидіти у теплих студіях – це не спілкування з народом, ходити в народ ці політики не полюбляють. Це, доречі те, що відрізняло Тимошенко від решти опозиції. Можливо, ще Гриценко і Катеринчук. А всім іншим потрібно цей досвід набувати”, – вважає експерт.

Однак Березовець не вважає, що українську опозицію чекає доля опозиції Білорусії, а саме маргіналізація. Експерт вважає, що в Україні більший досвід роботи опозиції, є помітні лідери. Крім того сукупний рейтинг опозиційних сил може переважити рейтинг сил провладних.

Нагадаємо, політолог Олексій Голобуцький висловив думку, що українська опозиція ризикує повторити шлях білоруської і стати маргінальною, якщо не змінить принципи своєї діяльності, і не запропонує виборцю зрозумілої програми.

За матеріалами УНН

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.