Новини України. 11 жовтня. Сьогоднішній вирок колишньому прем’єр-міністру Юлії Тимошенко – це удар по засадах правової держави в Україні.

Ґідо (Гідо) Вестервелле,
Ґідо Вестервелле

Про це йдеться в офіційному повідомленні міністра закордонних справ Німеччини Ґідо Вестервелле.

“На жаль, все це кидає дуже негативне світло на ситуацію з принципами правової держави в Україні. Це рішення не може залишитися без наслідків для відносин України як з нами, так і з ЄС загалом”, – заявляє міністр.

“Тепер ми дуже уважно будемо спостерігати, як у Києві обходитимуться зі справою Тимошенко та справами інших членів колишнього Уряду”, – додав Вестервелле.

“Від політичного керівництва України ми очікуємо проявів прихильності до демократії та засад правової держави”, – йдеться в заяві глави МЗС Німеччини.

Як відомо, сьогодні Печерський районний суд міста Києва в особі судді Родіона Кірєєва виніс ухвалу про визнання Юлії Тимошенко винною у скоєнні злочину, передбаченого частиною 3 статті 365 Кримінального кодексу України та призначив їй покарання у вигляді 7 років позбавлення волі без подальшого права протягом трьох років обіймати державні посади.

Newsmarket

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.