Новини України. 4 жовтня. Газ будуть возити танкерами.

LNG-термінал
В Одесі хочуть побудувати LNG-термінал

Україна готова після реалізації проекту будівництва регазифікаційного терміналу з прийому зрідженого природного газу (LNG-терміналу) в Одеській області забезпечити подачу газу через свою територію до Австрії.

“Почалася практична реалізація проекту з будівництва в Одесі LNG-терміналу.

Якщо австрійські компанії візьмуть участь у цьому проекті, ми готові забезпечити подачу газу через нашу територію в Австрію“, – заявив прем’єр-міністр України Микола Азаров на зустрічі з головою Національної ради Австрії Барбарою Праммер.

Попередній проект будівництва LNG-терміналу передбачає постачання до 2014 року перших партій зрідженого газу в обсязі 2 мільярдів кубометрів газу на рік, до 2015 року – доведення цих обсягів до 5 мільярдів кубометрів, до 2017 року – до 10 мільярдів кубометрів газу в рік.

Розглядається п’ять майданчиків для будівництва терміналу: майданчик біля Одеського припортового заводу, майданчик біля нафтового терміналу ВАТ “Укртранснафта” (обидві площадки перебувають у районі порту “Південний”), в районі Очакова (Миколаївська обл.), в береговій зоні Березанського лиману (Миколаївська обл .), а також офшорний СПГ (LNG)-термінал у районі Одеси.

Джерело Сегодня

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.