Новини авто. 25 жовтня. Україна вводить квоту на імпорт легкових автомобілів з ​​Узбекистану в розмірі 3 автомобілі в рік до 15 листопада 2014 року.

В Україні не буде дешевих Daewoo

Про це йдеться в постанові Кабінету міністрів № 1073 “Про запровадження режиму ліцензування та встановлення квот на імпорт легкових автомобілів з ​​Республіки Узбекистан” від 12 жовтня.

Квота вводиться відповідно до статті 29 закону “Про зовнішньоекономічну діяльність” з метою вжиття заходів на дискримінаційні дії Узбекистану. Постанова набирає чинності з 15 листопада 2011 року, а сама квота діятиме 3 роки.

Узбецьким дилерам дозволять ввезти 1 автомобіль з об’ємом двигуна до 1000 см³ (Daewoo Matiz), 1 автомобіль з двигуном 1000 – 1500 см³ (Daewoo Nexia) та 1 автомобіль з двигуном більше 1500 см³ (Daewoo Lacetti). Для порівняння в 2010 році було продано в Україні 3109 одиниць, а за 9 міс. 2011 року вже знайшли своїх покупців 5205 шт.

В вересні узбецькі Daewoo займали 3,93% українського ринку і демонстрували 18%-ий ріст продажів. За останні кілька місяців узбецькі Daewoo впритул підійшли до обсягів продажів 900 одиниць на місяць і вже претендували на місце в Топ-10 в Україні.

Популярність узбецьких Daewoo формувалася за рахунок доступної цінової політики. Фактично, після відходу з ринку “Таврій”, “Славут” саме Daewoo Matiz став найдоступнішим авто на ринку, відзначають експерти.

Зазначимо, що рішення щодо узбецьких авто стане репетицією перед розглядом Міжвідомчої Комісії питання про обмеження поставок в Україну всіх іномарок, в рамках спецрозслідування, ініційованого Асоціацією “Укравтопром”.

За матеріалами autoconsulting

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.