Новини економіки. 19 жовтня. У третьому кварталі 2011 року показник інвестиційної привабливості України був зафіксований на рівні 2.56, що є істотним падінням в порівнянні з другим кварталом поточного року, коли показник становив 3.39.

Про це повідомили в Європейській Бізнес Асоціації.
Відзначається, що сприйняття інвесторами ринку України різко погіршився, що було обумовлено низкою як внутрішніх причин – нестабільністю економічної та правової сфер усередині країни, так і зовнішніх – глобальною ринковою нестабільністю.
Рівень довіри українських інвесторів знизився до рівня 2.56 за 5-бальною шкалою вперше за 2 роки, таким чином, впавши до рівня показників третього кварталу 2009 року.
Індекс інвестиційної привабливості розраховується на основі регулярного моніторингу оцінок інвестиційного клімату України першими особами компаній-членів Європейської Бізнес Асоціації.
За матеріалами Сегодня