Новини авто. 27 жовтня. В Україні в 3 кварталі продажі Chevrolet зросли на 70% в порівнянні з аналогічним період 2010 року. Це найвищий показник в світі з динаміки росту продажів.

Продажі Chevrolet в Україні стрімко зростають

В третьому кварталі 2011 року в світі продали 1,2 мільйона автомобілів Chevrolet – це найкращий показник для періоду з липня до вересня за всю 100-річну історію бренду, пише autoconsulting.

За перші дев’ять місяців 2011 року під маркою Chevrolet продали 3,6 мільйони автомобілів по всьому світу. Цього року марка поставить абсолютний рекорд.

На українському ринку в цьому році реалізовано вже понад 9 тисяч автомобілів. А особливо рекордним видався останній квартал, протягом якого продали на 70% більше автомобілів, ніж у третьому кварталі 2010 року.

Україна посіла перше місце серед усіх країн світу за підсумками динаміки продажів в 3 кварталі 2011 року, залишивши позаду ринок Росії, Таїланду і ПАР, які сьогодні швидко розвиваються.

Потужна глобальна присутність допомогла бренду Chevrolet значно випередити інших представників галузі в світі. Зростання продажів Chevrolet в третьому кварталі на 13,8% істотно перевищило загальногалузевий рівень, який склав 3,9%.

Найкраще продається новий Chevrolet Cruze. Більше 970 тисяч автомобілів Cruze продали з моменту виходу моделі в світ на початку 2009 року. Очікується позначку в 1 мільйон Cruze досягне до кінця жовтня.

NewsMarket

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.