Новини політики. 18 жовтня. Українська влада не розуміє, наскільки негативний політичний процес може початися після відміни візиту Віктора Януковича до Брюсселю. Про це заявив депутат Європарламенту з Європейської народної партії Павел Залевскі.

Відміна візиту Януковича матиме негативні процеси

Як повідомила прес-служба євродепутата, це не повинно означати кінець надії підписати Угоду про асоціацію цього року. Однак очевидно, що зменшились шанси швидко закрити цю справу.

«В Європейському Союзі з’являються голоси, аби узалежнити формальне закінчення переговорів та парафування Угоди про асоціацію від звільнення Юлії Тимошенко», – йдеться в коментарі депутата.

Також Залевскі зазначив, що справа не може бути визнана як закінчена для європейських еліт, оскільки це означатиме, що Євросоюз погоджується на зміну Україною європейського напрямку на користь Росії, яка посилює свій тиск на неї.

«Дуже важливим є те, що ми маємо справу з ситуацією, коли Росія послідовно упродовж багатьох місяців використовує всі засоби, аби переконати Україну до членства в Митному союзі під своєю егідою», – зазначив Залевскі.

Євродепутат вже раніше закликав на форумі Європарламенту підтримати Україну перед російським шантажем: погрозами збудувати новий кордон, або пропозиціями заморожування торгових відносин та відсутністю гнучкості під час перегляду газового контракту.

«Якщо сьогодні представники Європейської Комісії та країн-членів ЄС призупинять переговори з Україною, то це буде так, ніби той, хто виграє естафету, згубив паличку і навіть не намагався б її підняти, марнуючи натомість велику перевагу перед конкурентами», – додав депутат.

Підсумовуючи, євродепутат також звернув увагу на те, що якщо справа Угоди про асоціацію буде відкладена на невизначене майбутнє, то це буде розчаруванням для українського суспільства, а також реальною втратою великих потенційних прибутків для Євросоюзу, що виникали б з угоди.

Джерело  Тиждень

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.