Новини економіки. 26 жовтня. Україна отримала унікальні можливості, якими потрібно грамотно скористатися.

Марка «зроблено в Україні» повинна завойовувати ринки

Марка «зроблено в Україні» повинна завойовувати ринки, які для нас відкриваються. Про це, відкриваючи засідання Кабміну в середу заявив прем’єр-міністр України Микола Азаров.

“Хто отримує переваги від вільної торгівлі? Той, хто пропонує більш якісний, дешевий або унікальний продукт. Отже, ми повинні бути готові до посилення конкуренції”, – зазначив він.

За словами глави уряду, українські виробники повинні навчитися вигравати конкуренцію “за рахунок якості, високої продуктивності праці, сучасного маркетингу і, безумовно, за рахунок унікальних науково-технічних рішень“. “Технологічно слабкі підприємства шансів не мають. Їхнє місце на ринку перехоплять іноземні товаровиробники”, – вважає прем’єр-міністр.

Азаров нагадав, що сьогодні головною рушійною силою економічного зростання є інновації. “Наші сусіди та економічні партнери ведуть дуже активну політику в сфері інновацій… Україна, нарешті, теж сконцентрувалася на інноваційних питаннях. За 2010 і 2011 роки прийнято ряд важливих організаційних, законодавчих, фінансових рішень у цьому напрямку”, – зазначив він.

За матеріалами УРА-Информ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.