Новини світу. 16 жовтня. У Ярославлі пройшла поминальна служба за хокеїстами “Локомотива”.

У Ярославлі пройшла поминальна служба за загиблими в катастрофі Як-42

У Ярославлі пройшла поминальна служба за загиблими в катастрофі Як-42, на борту якого в повному складі знаходилася місцева хокейна команда “Локомотив”. Про це повідомляє РИА Новости.

16 жовтня закінчився термін 40-денного трауру з дня катастрофи. На поминальні заходи приїхали родичі загиблих хокеїстів з різних країн світу. Зокрема, повідомляється, що з Києва прибули батьки Данила Собченка та Віталія Анікеєнка, а з Канади прилетіла дружина головного тренера “Локомотива” Бреда Маккрімона. Всього на літургію зібралися близько 500 чоловік.

Родичів загиблих на всіх поминальних заходах супроводжують медики. Одній з жінок довелося надати допомогу біля входу в Успенський собор, в якому проходила служба. З собору процесія вирушила на Леонтіївське кладовище, де поховано більшість хокеїстів, а звідти – в льодовий палац “Арена“, де пройде поминальна церемонія.

Літак Як-42 розбився 7 вересня на зльоті з ярославського аеропорту “Туношна“. Відразу після відриву від землі він завалився на крило, впав і загорівся. З 45 чоловік, що знаходилися на борту, вижити вдалося хокеїстові Олександру Галімову, який отримав сильні опіки, і інженеру з експлуатації Олександру Сизову. 12 вересня Галімов помер. Сизов пішов на поправку і 12 жовтня дав перше інтерв’ю, в якому заявив, що техогляд перед зльотом не виявив ніяких несправностей літака.

Міждержавний авіаційний комітет почав розслідування катастрофи, яке має встановити її точні причини. В якості попередніх версій називалися технічна несправність Як-42 і помилка екіпажу – літак відірвався від злітної смуги набагато пізніше, ніж це відбувається в нормальній ситуації.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.