Новини світу. 16 жовтня. Кількість мобільних пристроїв в США вперше в історії перевищила чисельність населення, підрахувала міжнародна асоціація бездротового зв’язку CTIA.

Кількість мобілок більшає через розповсюдження телефонів серед дітей і підлітків

На сьогоднішній день у США діє 327,6 млн мобільних телефонів, планшетних комп’ютерів і ноутбуків, що використовують мережі другого, третього і четвертого покоління, а населення США складає 315 млн осіб.

Всупереч прогнозам, темпи зростання ринку мобільних пристроїв залишаються високими. Так, з січня 2010 року число підключених до мережі мобільників, планшетів і ноутбуків виросло на 9%. Це привело і до зростання доходів: сукупний оборот ринку 1 липня 2010 року по 31 червня 2011 року збільшився на 6% і склав 164 млрд дол.

На думку дослідників, це пов’язано з розповсюдженням телефонів серед дітей і підлітків, а також зростаючим інтересом людей, похилого віку до планшетних комп’ютерів.

Раніше кілька законодавців Тайваню запропонували заборонити користування мобільними телефонами в школах. Приводом для такої ініціативи стало включення Всесвітньою організацією охорони здоров’я (ВООЗ) цих пристроїв в перелік потенційних канцерогенів.

За матеріалами ТСН

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.