Новини технологій. 12 жовтня. За кілька днів до початку продажів iPhone 4S південнокорейський гігант відкрив власний тимчасовий магазин всього лише в кількох метрах від сіднейського Apple Store.

Samsung проти Apple

За кілька днів до початку продажів iPhone 4S, Samsung відкрила тимчасовий магазин в декількох метрах від сіднейського Apple Store і оголосила акцію, в ході якої деякі покупці отримають можливість придбати смартфон Galaxy S II за ціною в $ 2.

Кожен день протягом тижня перші десять покупців зможуть придбати флагманський смартфон Samsung Galaxy S II за ціною в $ 2.

Повідомляється, що акція викликала значні черги перед входом в магазин Samsung. Однак не всі покупці насправді зацікавлені в популярному гаджеті. Деякі з них планують пізніше перепродати придбаний практично задарма смартфон за його справжню ціну.

Samsung сподівається перетягнути частину купівельної аудиторії Apple, яка вже ночує перед входом в Apple Store в очікуванні старту продажів iPhone 4S, запланованого на ранок п’ятниці. Промоутери час від часу роблять спроби зазвати покупців від дверей Apple Store постояти в черзі за Galaxy S II. Однак поки що їх вмовляння не справили на фанатів Apple ніякого ефекту.

За матеріалами Руформатор

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.