Новини світу. 23 жовтня. Фірми почали шукати професійних нероб – протягом дня вони мають спати, читати, пити чай і підтримувати “корпоративний дух”.

працевлаштування, рекрутинг, зайнятість, офіс
У Росії беруть на роботу ледарів

У Росії з’явилася професія, про яку можна тільки мріяти. Фірми шукають “професійних ледарів“, або “офісних трутнів” для створення сприятливої ​​атмосфери в колективі.

Протягом дня працівник на цій посаді має спати, їсти, читати, відпочивати, розповідати анекдоти.

“Якщо якось невдало жартую, всі кричать “фу-у-у”. Я потім намагаюся їх як-небудь розважати, щоб потім нарікань в мій бік не було. Все-таки це моя робота”, – розповіла дівчина Олександра, яка стала одним з представників нової професії в Санкт-Петербурзі.

Офісний нероба – гарант корпоративного спокою. Олександра не просто нічого не робить – вона створює сприятливу атмосферу.

“Такі вакансії з’являються, звичайно, не часто, це не масовий набір. Але періодично вони відкриваютсья компаніями, які хочуть привернути увагу до свого бренду”, – розповіла керівник сайту для молодих фахівців Ірина Комбачева, повідомляє МТРК “Мир“.

Відбір на вакансію “офісного трутня” – майже як в загін космонавтів. Сон у кандидати має бути міцним і тихим, він має створювати позитивну атмосферу, не заважаючи при цьому основній роботі, повинен мати стійку психіку, і жодних прогулів чи приходів на роботу з похмілля. Водночас жодних обмежень за віком (від 16-ти років) і за статтю немає.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.