Новини світу. 19 жовтня. Кілька юнаків, які брали участь в окультних збіговиськах в місті Карасук Новосибірської області, повісилися, щоб принести жертву «покровителю».

Хлопці носили перевернуті пентаграми

У місті Карасук Новосибірської області слідчі розбираються в обставинах самогубств трьох хлопців і невдалу спробу ще двох.

Олександр Рева, Роман Новак і Владислав Нольсін довгий час були друзями. Всі вони, попередньо домовившись про суїцид, повісилися з різницею в кілька днів.

“За фактами трьох суїцидів проводяться дослідчі перевірки, – повідомило джерело в правоохоронних органах. – Один з юнаків повісився в батьківському домі, інший – у надвірних будівлях, третій – на горищі”.

Причини, що підштовхнули хлопців до самогубства, поки не встановлені. Настоятель місцевого православного приходу отець Роман упевнений, що молоді люди потрапили під вплив окультної угруповання.

“Я спілкувався з одним підлітком і під час довірчої розмови він розповів мені, що практично кожен вечір в Карасук на будівництві збирається група молодих людей в чорних балахонах і з перевернутими пентаграмами, – розповів отець Роман. – Подібні ритуали нагадують сатанинську месу. Хлопці під девізом «За краще життя» слухають бінауральні треки, так звані аудіонаркотики, які змінюють свідомість”.

За даними слідства, троє хлопців вішали себе за коліна, а сонну артерію перетискали руками або мотузками. Можливо, на думку експертів, таким чином вони принесли себе в жертву сатані. Двом іншим не вдалося довести почате до кінця.

У соцмережах сторінки хлопців, що пішли з життя, рясніють сатанинською символікою та рокерськими фотографіями.

За словами лікарів, з кількома підлітками з училища, які також дружили із загиблими хлопцями, зараз працюють психологи. Хлопців взяли під спостереження фахівці обласного психо-наркологічного диспансеру.

У місцевій поліції тісного зв’язку між трьома самогубствами не бачать і просять населення не піднімати паніку.

За матеріалами Life News

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.