Новини світу. 6 жовтня. НАТО може надати Лівії допомогу в реформуванні національних сил оборони і безпеки, заявив генсек альянсу Андерс Фог Расмуссен.

НАТО
НАТО готове допомогти Лівії, якщо надійде таке прохання від НПР

“У довгостроковій перспективі я можу припустити, що НАТО може забезпечити допомогу в реформуванні секторів оборони та безпеки в Лівії, якщо такий запит надійде від Перехідної національної ради“, – сказав Расмуссен журналістам у Брюсселі.

Тут завершилася дводенна зустріч міністрів оборони 28 країн НАТО.

За словами Расмуссена, НАТО готове допомогти Лівії в реформуванні сил оборони та безпеки за умови “наявності чіткої правової основи і підтримки з регіону”.

Генсек альянсу очікує, що ООН візьме на себе керівну роль в наданні новій лівійській владі допомоги в період переходу країни до демократичного правління.

Представники 28 країн НАТО раніше домовилися про продовження військової операції “Об’єднаний захисник” в Лівії на три місяці – до кінця грудня 2011 року. У ході операції в Лівії авіація альянсу завдає ударів по військах Муаммара Каддафі, а військово-морські сили забезпечують дотримання ембарго ООН на постачання зброї в країну.

Джерело РИА Новости

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.