Новини світу. 22 жовтня. Вибори в Лівії, на яких буде обрано національну раду країни, відбудуться не пізніше ніж через 8 місяців.

Махмуд Джібріль розповів про те, як формується тимчасова влада в Лівії

Про це повідомив прем’єр-міністр Національної перехідної ради Лівії Махмуд Джібріль.

За його словами, після обрання національної ради буде написана конституція Лівії та сформовано тимчасовий уряд. Передбачається, що тимчасовий уряд буде керувати країною до тих пір, поки не пройдуть вибори президента Лівії. Про те, коли передбачається їх провести, Джибріль не розповів.

За словами Джібріля, національна рада буде аналогом парламенту країни. Ніяких інших відомостей про структуру майбутнього органу влади він не повідомив. Також Джібріль зазначив, що першочерговим завданням держави зараз є відновлення спокою і стабільності.

В даний час влада в Лівії належить Національній перехідній раді, яка виступала за повалення режиму Муаммара Каддафі. Влітку 2011 року багато світових держав оголосили про визнання НПР легітимною владою в Лівії і встановили дипломатичні відносини з повстанцями. З березня 2011 року авіація коаліційних сил під командуванням НАТО забезпечувала підтримку повстанцям з повітря. 31 жовтня військова операція в Лівії завершиться.

За матеріалами Lenta.ru

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.