Новини України. 12 жовтня. Віце-прем’єр-міністр Сергій Тігіпко відповідаючи на запитання користувачів Facebook щодо нового законодавства, спрямованого на підтримку ІТ-галузі, розповів про плани зі створення у Київській області українського аналогу Кремнієвої Долини.

Кремнієва долина
В Україні буде своя Кремнієва долина

Тігіпко розповів, що спільно з представниками бізнесу планується створення технопарку на території близько 140 га.

«Там будуть місця проживання, офіси, можливо, один чи два навчальних або наукових заклади», – сказав він.

За словами політика, в наступному році заплановані проектні роботи та вирішення юридичних питань.

Він також наголосив, що містечко планується створювати на партнерських умовах бізнесу та держави. За словами Сергія Тігіпка, це дозволить значно здешевити житлові та офісні приміщення для ІТ-підприємців, які приїздитимуть працювати туди.

Крім того, Сергій Тігіпко переконаний, що потрібно створювати ІТ-інкубатори при гуртожитках технічних університетів, для того щоб молоді підприємці могли розпочати справу, а також створити державний інвестиційний фонд для підтримки стартапів.

«Це допоможе пройти компанії цей найважчий момент, коли вже є продукт, але ще немає реалізації. І тут повинна включитися держава», – вважає віце-прем’єр.

Нагадаємо, що робоча група під керівництвом Сергія Тігіпка, до якої входять представники асоціації «ІТ-Україна» та ректори технічних вишів, розробила зміни до законодавства, спрямовані на підтримку ІТ-галузі. У них, зокрема, передбачено зниження податків для ІТ-компаній.

За матеріалами Watcher

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.