Новини України. 12 жовтня. Найближчим часом на київських вулицях встановлять 1 тис. 300 нових сітчастих контейнерів, функція яких полягає у забезпеченні роздільного збору побутових відходів.

Фукція контейнера полягає у забезпеченні роздільного збору побутових відходів

Про це поінформував директор комунального підприємства “Київкомунсервіс” Сергій Мельник.

“Сортування побутових відходів не тільки зменшить навантаження на полігони, але й сприятиме збільшенню обсягів використання побутових відходів як вторинної сировини у різних галузях господарства”, – запевнив Мельник.

Слід зазначити, що сьогодні понад 70% відходів, які вивозяться на полігони для захоронення, можна використовувати у якості вторинної сировини.

Нагадаємо, наразі у місті впроваджується двохконтейнерна технологічна схема роздільного збору побутових відходів. Вона передбачає розділення усіх відходів на стадії їх утворення на дві групи.

Зокрема, йдеться про органічні (вологі) відходи, які здатні до біологічного розпаду (харчові відходи, гілки дерев тощо) та всі інші відходи (картон, папір, текстиль, поліетилен, пластмаса, шкіра, гума тощо), які можуть бути використані, як вторинна сировина та ресурсозберігаючий компонент.

Сьогодні контейнерний парк не може забезпечити повноцінне впровадження роздільного збору побутових відходів, навіть не зважаючи на те, що за останній час кількість таких контейнерів у житловій забудові збільшилась удвічі (з 1,6 тис. до 3,2 тис. одиниць). За підрахунками комунальних служб, потреба столиці у контейнерах для роздільного збору складає не менше 10 тис. одиниць.

За матеріалами УНН

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.