Новини України. 5 жовтня.  Постійна Комісії Київради з питань охорони здоров’я та соціального захисту схвалила Проект рішення “Про врегулювання питання реалізації алкогольних, слабоалкогольних напоїв, пива та тютюнових виробів в місті Києві”.

В Києві обмежать продаж алкоголю і тютюну після 22:00

Про це поінформувала Голова Комісії, лідер депутатської групи “Соціальна справедливість” Алла Шлапак, повідомили у прес-службі депутата.

“Наша Комісія, депутатська група “Соціальна справедливість” і я особисто як депутат Київради переконані, що продаж алкоголю і тютюну повинен бути обмежений з 22:00 до 08:00 абсолютно у всіх закладах торгівлі”, – зазначила Шлапак.

За словами депутата впродовж місяця Проект рішення буде доступний для ознайомлення широкому колу громадськості на сайті Київради.

“Я особисто прошу киян детально ознайомитися з текстом цього документу, і нагадую, що кожен може внести свої зауваження та пропозиції”, – підкреслила Алла Шлапак.

Вона також пояснила, що після того як даний Проект рішення пройде процедуру регуляторного акту, його розглянуть ще на Комісіях з питань торгівлі та з питань промисловості, а тоді винесуть на розгляд Київради.

“Сподіваюся, що цього разу депутатський корпус виявить більшу відповідальність і обачливість. Адже всі ми були свідками того, як поспішно ухвалене рішення в кінці минулого року, коли обмежили продаж тільки у кіосках, не лише не зробило алкоголь і цигарки менш доступними для молоді, а й поставило в нерівні умови приватних підприємців, котрі є основними наповнювачами міського бюджету. Маю надію, що у недалекому майбутньому профілактика надмірного вживання алкоголю все ж таки буде визнана одним із пріоритетних напрямків державної політики”, – зазначила Шлапак.

За матеріалами УНН

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.