Новини світу. 14 жовтня. Інцидент стався під час ранкової зміни після достатньо агресивного спілкування з учнями. З опіками третього ступеня важкості вчительку доставили на вертольоті до госпіталю.

сірник, пожежа
Вчителька вчинила самоспалення

У місті Без’є на півдні Франції вчителька математики підпалила себе на шкільному подвір’ї на очах учнів.

Як повідомив міністра освіти країни Люка Шателя, 44-річна жінка, облившись горючими матеріалами, підпалила себе, але залишилася жива.

Інцидент стався під час ранкової зміни після достатньо агресивного спілкування з учнями. З опіками третього ступеня важкості вчительку доставили на вертольоті до госпіталю в Монпельє.

Міністр освіти, який відвідав госпіталь, заявив, що шокований цим “безрозсудним вчинком”. Учні школи та їхні батьки повідомили, що стосунки із вчителькою математики складалися не найкращим чином.

За їхніми словами, вона була налаштована вороже на останніх батьківських зборах. Зустріч 12 жовтня, що була покликана усунути розбіжності, до позитивних зрушень не привела, розповіли вони.

Наступного дня вчителька принесла до школи каністру з бензином, провела перший урок о 9 годині ранку, після чого на перерві вийшла на подвір’я і вчинила самоспалення.

“Я побачив, як вона горить, обхопивши голову руками. Кілька людей намагалися допомогти їй”, – розповів один із учнів. “Ні, залиште мене. Мені не потрібна допомога. Господь сказав мені зробити це”, – кричала вчителька, за словами школяра.

Після інциденту керівництво школи в Без’є, де навчається близько 3 тисячі дітей і викладає 280 вчителів, ухвалило рішення відправити всіх додому. Деяким учням і вчителям була потрібна допомога психологів.

За матеріалами ТСН

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.