Новини політики. 30 жовтня. Виконком Нікопольської міськради через суд заборонив міськорганізації “Фронту змін” проводити акцію “Україна проти Януковича” і встановлювати інформаційні намети.

В Дніпропетровську не дозволили акцію "Україна проти Януковича"

Нікопольська міськорганізація “Фронту змін” заздалегідь повідомила міськвиконком про розміщення інформаційних наметів з метою поширення інформації про діяльність та пропагування ідей, цілі політичної діяльності своєї партії.

“29 жовтня представник міськвиконкому вручив мені рішення Дніпропетровського окружного адміністративного суду про обмеження права на мирні збори і заборону Нікопольській міській організації ПП “Фронт змін” у встановленні інформаційних наметів та проведенні акції “Україна проти Януковича”, – зазначив керівник міськорганізації партії Олег Кириченко.

За даними прес-служби, “Фронт змін” уже в понеділок подасть апеляцію на рішення Дніпропетровського окружного адміністративного суду.

Наразі у всіх містах і районах Дніпропетровської області працюють мобільні групи з числа депутатів та активістів партії, які збирають підписи на підтримку акції “Україна проти Януковича”.

У Дніпропетровській облорганізації партії заявляють, що з 15 жовтня в акції взяли участь близько 25 тисяч жителів області. Акція триватиме до 15 грудня.

Джерело: Gazeta.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.