Новини здоров’я. 25 жовтня. Світовий обсяг споживання пива може зрости до 2013 року на 7,5% до 2 мільярдів гектолітрів (200 мільйонів кубометрів) з 1,860 мільярда гектолітрів за підсумками 2010 року.

У світі продовжують пити багато пива

Про це повідомив представник Canadean, провідного британського дослідницького агентства по ринку алкогольних і безалкогольних напоїв, повідомляє ЛIГАБiзнесIнформ.

Прогнозоване зростання до двох мільярдів гектолітрів до 2013 року, на думку британських експертів, буде здійснено за рахунок азіатського регіону та Латинської Америки.

Прогноз на часткове відновлення споживання пива в європейському регіоні, як зазначається в релізі, може бути скоректований в гіршу сторону в разі законодавчих змін умов продажу, реклами, упаковки і дистрибуції пива в Росії.

В цілому, споживання пива в Західній Європі, на думку фахівців агентства, буде поступово знижуватися. Загальне світове споживання на душу населення може піднятися до 2016 року до 30 літрів з 27 літрів за підсумками 2010 року.

Світовий обсяг споживання пива зріс в 2010 році на 2,4%, що істотно вище зростання 2009 року, яке оцінюється в 0,5%. Проте, як підкреслюється в звіті Canadean, цей показник значно нижче зростання в 5% щорічно протягом десятиліття.

У цілому по світу рівень споживання склав в 2010 році порядка 27 літрів на душу населення в рік. Незважаючи на зниження споживання пива, чехи продовжують залишатися найбільш прихильною до пінного напою нацією з рівнем споживання в 135 літрів на людину в рік.

Правда, як наголошується в релізі Canadean, ще два роки тому цей показник становив 160 літрів. Незважаючи на значне зростання індійського споживання, що оцінюється в 17%, рівень середньодушового споживання в Індії склав всього 1,5 літра.

Нагадаємо, відновлення продажів пива в Україні, яке відбулося в першому півріччі, в останні три місяці змінилося падінням ринку. Виробники пояснюють його зростанням цін на сировину і холодної порівняно з минулим роком погодою.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.