Новини світу. 1 жовтня. Софійські цигани не будуть залишати місця свого компактного проживання в місті під час масової акції протесту проти циганського населення в суботу.

Циганам Софії заборонили покидати свої квартали під час мітингу

Про це повідомив лідер циганського співтовариства в Болгарії, голова циганської партії “Евророма” Цветелін Кинчев.

У болгарській столиці ввечері в суботу заплановано проведення наймасовішої за останній тиждень циганської акції протесту, в якій повинні взяти участь кілька тисяч людей, у тому числі крайні праві радикали, байкери та футбольні фанати.

“Я не дозволю їм (циганам) взагалі виходити з кварталу. Я кажу їм там: “Ми не маємо права нападати ні на кого, але якщо на нас нападуть, то у нас є право, яке нам дають Бог і Конституція Болгарії – право захищатися”, – сказав Кинчев.

Він повідомив, що особисто буде перебувати під час акції в кафе в циганському кварталі “Факультет“, де буде знаходитися штаб циган. При цьому він повідомив, що в районі “Червона поляна” (квартал “Факультет”) проживають цигани-ерлії чисельністю 55 тисяч.

“Це хребет” Євророми “, це найсерйозніші цигани, вірні партії, непідкупні, ті, які не продають свої голоси на виборах”, – сказав Кинчев. Він нагадав, що цигани-ерлії – колишні мусульмани, які відмовилися від ісламу в кінці XIX століття.

Джерело РИА Новости

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.