Новини світу. 17 жовтня. У турецькій пресі викликала великий резонанс історія, пов’язана з трьома турками, засудженими за носіння одягу Emporio Armani і «поширення вірменської пропаганди».

Emporio Armani означає «вірменська імперія»

«Цей одяг я купив в Стамбулі. Приїхав до готелю Зюльфу Канарья на острові Афша. В Афші один торговець запитав мене, чому я ношу цей одяг, і подзвонив в поліцію. Інших я не знаю. Не думав, що таким чином я щось пропагую. Я з повагою ставлюся до держави, я не винен», – заявив один з обвинувачених в суді.

Другий зазначив, що вже давав свідчення в жандармерії, стверджуючи, що сорочку з цим брендом придбав у брата Чайджи Омера, у якого багато хто її купував.

«Й думки у мене не було. Інших підозрюваних я не знаю. Я приїхав з родиною на острів Афша провести відпустку. Цей італійський бренд дуже відомий, і я купив його, слідуючи моді. Свою провину не визнаю», – заявив другий.

Не визнає себе винним і третій обвинувачений, який заявляє, що отримав одяг у подарунок від матері.

На основі заяви трьох перекладачів, йдеться в статті, запрошених мерією міста Авшина, було підтверджено, що Emporio Armani означає «вірменська імперія», тому обвинувачені отримали довічні тюремні терміни.

Проте в кінці своєї розповіді автор видання зазначив, що такі речі здаються неймовірними, проте стверджує, що крім судового вердикту, все інше – правда.

За матеріалами News.am

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.