Новини здоров’я. 6 жовтня. Чи можна захистити своє серце і судини від серйозних проблем? Все в наших силах, впевнені американські вчені. Всього 3 години фізичних вправ на тиждень можуть значно знизити ризик розвитку хвороб серцево-судинної системи.

Фізична активність продовжує нам життя

Як показало нове дослідження вчених з Гарвардської школи громадської охорони здоров’я, три години інтенсивних тренувань щотижня здатні зменшити ризик розвитку серцевого нападу на 22%.

Дослідники також виявили, що в 38% випадків зниження ризику виникнення хвороби було обумовлено сприятливим впливом фізичних навантажень на рівень вмісту в крові «хорошого холестерину», або ліпопротеїдів високої щільності (ЛПВЩ).

У дослідженні взяли участь 1 239 людей, які надали інформацію про інтенсивність своїх щотижневих фізичних навантажень. Вчені проаналізували рівень холестерину в їх крові, а також рівень їх чутливості до інсуліну.

«Як і очікувалося, у тих людей, які пережили нефатальний інфаркт або померли від ішемічної хвороби серця, «хорошого» холестерину було менше, а «поганого» – більше.

Крім того, у них частіше спостерігався підвищений тиск і діабет», – відзначають дослідники, нагадуючи, що фізична активність може значно знизити ризик розвитку інфаркту і інших серйозних проблем зі здоров’ям серцево-судинної системи.

Джерело Zdravoe

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.