Новини економіки. 27 жовтня. Три чверті українців побоюються повторення економічної кризи і майже половина – готується до її настання.

Лише 41,2% українців за три роки змогли вирішити проблеми, що виникли результаті економічної кризи

Кожен сьомий стверджує, що за три роки так і не впорався з наслідками кризи 2008-го року.

Такі дані були отримані в результаті опитування, яке провів Міжнародний кадровий портал.

74,8% опитаних побоюються того, що криза може повторитися, а 10,3% вважають, що цього не буде. 5,3% респондентів ще не замислювалися над цим питанням, а 8,5% не змогли дати ствердну відповідь. При цьому майже половина (48,2%) українців готуються до можливого наступу економічної кризи, 26,5% – ні.

Лише 16,6% респондентів зазначили, що події осені 2008-го року не вплинули на них. Якщо говорити про тих, кого торкнулися економічні проблеми, то за результатами опитування, кожному четвертому урізали зарплату, стільки ж – втратили роботу. 8,4% респондентів були змушені змінити професію, 4,2% не змогли виплачувати кредит, а 1,3% – втратили бізнес.

Результати опитування показали, що лише 41,2% українців за три роки змогли вирішити проблеми, що виникли у них в результаті економічної кризи, 43,8% – частково впоралися зі своїми особистими проблемами. А 13,7% респондентів ще не “стали на ноги” після кризи.

За матеріалами Сегодня

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.