Новини політики. 25 жовтня. Заступник голови Верховної Ради України Микола Томенко назвав «неоптимальним документом» угоду про створення зони вільної торгівлі в рамках СНД.

Томенко пропонує посадити Азарова

Про це сьогодні Томенко заявив на прес-конференції в Хмельницькому.

“Яка зона вільної торгівлі? Ключові українські товари (зерно, цукор, метал) викреслені з переліку. 100% неоптимальний документ! Тому давайте посадимо Азарова”, – сказав Томенко.

За його словами, Азаров під час підписання угоди з Росією не володів ситуацією. Віце-спікер зазначив, що документ про створення зони вільної торгівлі з країнами СНД було підписано керівниками держав Співдружності в 1994 році. У 1999 році його ратифікувала Верховна Рада України.

Росія ж не ратифікувала цей документ. Потрібно було її змусити виконувати прямі обов’язки. А Азаров отямився в 2011 році і підписав. Що підписав, навіщо підписав – незрозуміло”, – зазначив віце-спікер.

Томенко зазначив, що не проти створення зони вільної торгівлі з країнами СНД, але, на його думку, ця ЗВТ повинна базуватися на принципах Світової організації торгівлі та без вилучень і обмежень.

За матеріалами Цензор.нет

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.