Новини світу. 6 жовтня. Рекордна кількість учасників руху “Окупація Уолл-Стріт” зібралося у Великому яблуці в знак протесту проти економічної політики в США.

У США продовжується "Окупація Уолл-Стріт"

Більше 2000 чоловік заповнили фінансовий район Нью-Йорка в середу 5 жовтня. Учасники організації “Окупація Уолл-Стріт”, що сформувалася хаотично, не мають наміру здавати позиції в своєму бажанні достукатися до уряду США.

На цей раз “окупантів” підтримали впливові нью-йоркські профспілки і студентські організації, серед яких значаться: Союз працівників Америки, Об’єднана Федерація Вчителів і Об’єднана Робоча партія Нью-Йорка.

“Ці молоді люди з Уолл-Стріт озвучують проблеми, з якими робітничий клас стикається протягом останніх кількох років в Америці“, – заявив голова одного з приєдналися профспілок.

Активісти руху протестують проти дедалі зростаючої соціальної та економічної нерівності, фінансової політики держави і засилля великих корпорацій, які заважають розвитку малого бізнесу і, відповідно, позбавляють простих американців робочих місць.

“Вся справа в економічній справедливості, в тому, хто і що отримує в нашому суспільстві, хто може розраховувати на підтримку держави і відчувати себе в безпеці”, – висловився учасник протесту Білл Доббс.

Хвиля безперервних протестів надихнула людей по всій країні. Демонстрації пройшли також в Лас-Вегасі, Чикаго та Флориді. Сотні людей несли плакати “Зупинимо збагачення корпорацій” і “Час революції”.

Подібні виступи плануються вже й Бостоні, Вашингтоні та Лос-Анджелесі.

Зіткнення демонстрантів з поліцією вже привели до сотень арештів і застосування проти учасників народного бунту перцевих балончиків.

У минулу суботу близько 700 осіб були заарештовані за спробу перекрити рух на Бруклінському мості, що з’єднує острів Манхеттен з районом Бруклін.

За матеріалами Life News

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.