Новини України. 29 жовтня. Якби віце-прем’єр, лідер “Сильної України” Сергій Тігіпко після першого туру президентських виборів відкрито підтримав Юлію Тимошенко, у нас була б інша країна.

Тимошенко пропонувала Тігіпку стати прем'єром - Кужель

Про це в інтерв’ю сказала його колишня заступниця в партії Олександра Кужель, повідомляє Gazeta.ua

Тимошенко пропонувала Тігіпку стати прем’єром. Була серйозна і розмова, і гарантії. Вони обоє дніпропетровські, знайомі давно.

Не знаю, чому Сергій Леонідович прийняв інше рішення. Він прекрасно розумів, що там за команда (у Партії регіонів). Мене запитували: чому підтримувала “Регіони” у 2004-му, 2007 роках? Але ж я працювала тоді з іншими людьми. Я і зараз із повагою ставлюся до Володимира Рибака, братів Клюєвих, Володимира Сівковича, Володимира Яцуби, Юрія Мірошниченка, Олександра Лавриновича.

Але не можу прийняти методику роботи розумного, системного Льовочкіна. Балога там і поруч не стояв в умінні все робити і ніде не світитися”, – зазначила вона. Треба було цінувати здобутки “помаранчевої влади”, вважає Кужель.

“Розумію тепер свого друга-вченого із Москви. Я йому казала: “Ой, ці помаранчеві”. А він: “Цінуй те, що ви маєте. Згадаєш це, якщо стане так, як у нас”. Тепер згадую: бізнес відбирають, мітинги розганяють, опозиція і не тільки у тюрмі. Януковичу є що захищати. Не тільки “Межигір’я“. Його син Олександр зараз входить у десятку найбагатших людей України. Звідки у стоматолога такі гроші?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.