Новини політики. 14 жовтня. Інформація про неналежні умови утримання в Київському СІЗО Юлії Тимошенко, поширена деякими ЗМІ, необ’єктивна.

Тимошенко на умови в СІЗО не скаржиться

Про це повідомила Державна пенітенціарна служба України.

У повідомленні відомства зазначається, що технічний і санітарний стан камери, в якій утримується Тимошенко, є задовільним. “Вікна і двері в справному стані, а загальна опалення приміщень Київського СІЗО здійснюється від центральної міської тепломережі. Станом на 18:00 під час контрольного заміру температура повітря в камері, де утримується Тимошенко, склала +23 градуси за Цельсієм”, – відзначили в пенітенціарній службі.

Також у повідомленні зазначено, що в рамках надання медичної допомоги Тимошенко неодноразово зустрічалася з фахівцями МОЗ України, особистим лікарем і медпрацівниками Державної пенітенціарної служби України, отримувала відповідні консультації.

Також керівництво Київського СІЗО інформує, що вчора офіційно надійшло дозвіл судді Печерського райсуду Родіона Кірєєва на “надання консультації Тимошенко в межах СІЗО медпрацівниками установ МОЗ України, медико-санітарної частини Київського СІЗО та лікарем Ніколаєвою І.М.“.

Скарг чи претензій з боку Тимошенко до керівництва Київського СІЗО не надходило.

Нагадаємо, Печерський районний суд Києва 11 жовтня визнав екс-прем’єра Юлію Тимошенко винною в перевищенні влади і службових повноважень при підписанні газових контрактів в 2009 році і засудив її до позбавлення волі строком на сім років, а також до відшкодування Нафтогазу збитку в розмірі 1,5 млрд.грн.

За матеріалами ЛIГАБiзнесIнформ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.