Новини світу. 3 жовтня. Останки психічно хворого шанувальника королеви Великобританії Єлизавети II пролежали три роки недалеко від Букінгемського палацу.

Скелет знайшли в Сент-Джеймсському парку

Скелет 69-річного американця Роберта Джеймса Мура був знайдений на невеликому острові Західному в ставку Сент-Джеймсського парку, в 90 метрах від Букінгемського палацу.

За словами сержанта кримінальної поліції Майка Уеста, Мур був одержимий королівською сім’єю. Він використовував острів як місце спостереження за королівським палацом. “Це єдине місце у районі резиденції королеви, де можна було залишатися непоміченим”, – сказав сержант Уест.

За даними слідства, Мур страждав серйозними психічними захворюваннями і прибув із США до Великобританії в 2007 році. За життя американець послав королеві сотні посилок, які містили непристойні фотографії, листи довжиною понад 600 сторінок і коробки з нібито небезпечними речовинами.

Череп і кістки Роберта Мура виявив 15 березня 2011 садівник, який доглядає за деревами в королівських парках Лондона. Поряд з тілом лежали пляшки з-під горілки, а в одязі перебувало кілька документів, включаючи паспорт громадянина США. Слідство встановило, що на фотографії в паспорті і однією з тих, що були надіслані на ім’я королеви Єлизавети II, зображений один і той же чоловік.

Результати судово-медичної експертизи показали, що тіло знаходилося на острові близько трьох років, проте точну причину смерті встановити не вдалося.

Мура не намагалися шукати, оскільки в нього немає найближчих родичів і він не значився в списках зниклих без вісті.

За матеріалами РИА-Новости

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.