Новини економіки. 16 жовтня. До судової гілки влади в Україні сьогодні є найбільша недовіра суспільства і, щоб це змінити, потрібно проводити реформи.

Сергій Тігіпко
Тігіпко вважає, що в судовій гілці влади – найбільша проблема

Якщо буде прийнято законопроект про декриміналізацію економічних злочинів, то проти тисяч підприємців не порушуватимуться кримінальні справи. Про це під час Міжнародного економічного форуму у Трускавці повідомив віце-прем’єр-міністр – міністр соціальної політики України Сергій Тігіпко, передає кореспондент УНН.

Відповідаючи на запитання журналістів щодо справи Юлії Тимошенко, Тігіпко сказав: “Я працюю у виконавчій гілці влади, а якщо ми хочемо, щоб наші гілки влади були незалежними, а цього вимагає ситуація будь-якої демократичної країни, то коментувати це рішення мені не слід”.

Політик також додав: “Для себе я можу прокоментувати цю ситуацію в одному: ви знаєте, мені особисто не подобається, яким чином працюють наші суди. Особливо мені не подобається те, яким чином вони працюють по відношенню до бізнесу. Але я намагаюся не тільки критикувати, але й робити: почув про ініціативу Президента, включились ми із підприємцями, а їх більше кількох десятків, об’єднались і зараз створили відповідний проект по декриміналізації економічних злочинів”.

За його словами, “якщо ми хочемо змін, то давайте робити реформи“. “Сьогодні тут, мені здається, наша найбільша проблема. І в судовій гілці влади – так само. Є велика проблема, адже сьогодні до судової влади в Україні найбільша недовіра у суспільстві, і це говорить про те, що там немає ладу. Наголошую, це величезна проблема. Люди повинні йти до суду як до останньої інстанції і там повинна бути правда, а сьогодні, на жаль, в Україні такого немає. Але це, ще раз хочу сказати, нас повинно наштовхувати лише на те, щоб щось змінювати”, – додав урядовець.

Нагадаємо, у ХІ Міжнародному економічному форумі “Економічна інтеграція – національні пріоритети”, який проходив 14-15 жовтня в Трускавці, взяли участь представники 22 країн, зокрема, США, Німеччини, Росії, Китаю, Канади, Італії, Швейцарії, Казахстану, Грузії, Ісландії – усього 652 особи.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.