Новини України. 16 жовтня. Умови, за якими за 20 років незалежності були приватизовані ті чи інші підприємства, повинні бути максимально виконані, а Фонд державного майна України мав би перевірити приватизацію усіх підприємств.

Тігіпко: потрібно перевірити приватизацію усіх підприємств

Про це під час Міжнародного економічного форуму у Трускавці заявив віце-прем’єр-міністр – міністр соціальної політики України Сергій Тігіпко, передає кореспондент УНН.

“Ці умови повинні бути виконаними не просто максимально, а абсолютно. І можу сказати, що свого часу уряд Пустовойтенка повертався до цього питання – умови приватизації більше 30-ти підприємств України були переглянуті”, – сказав Тігіпко.

За його словами, результатом перегляду умов приватизації урядом Пустовойтенка стала реприватизація окремих підприємств.

“Я вважаю, що умови приватизації підприємств потрібно було б перевірити Фонду державного майна України, і якщо потрібно, то повертатись до цього питання, у якому держава повинна себе поводити надзвичайно жорстко. Якщо продаємо, то, маючи на увазі, що будуть інвестовані гроші і підприємство стане більш конкурентоздатним, більше сплачує податків та більше створює робочих місць”, – сказав урядовець.

Нагадаємо, у ХІ Міжнародному економічному форумі “Економічна інтеграція – національні пріоритети”, який проходив 14-15 жовтня в Трускавці, взяли участь представники 22 країн, зокрема, США, Німеччини, Росії, Китаю, Канади, Італії, Швейцарії, Казахстану, Грузії, Ісландії – усього 652 особи.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.