Новини світу. 21 жовтня. Командир однієї з найбільш впливових угруповань, що входять до руху “Талібан” Маулаві Фазлулла заявив, що оголошує війну керівництву Пакистану.

Таліби оголосили війну Пакистану

Фазлулла – пакистанець, командувач талібами, що базуються в Афганістані, – заявив, що його рішення викликане готовністю офіційного Ісламабаду “прогнутися” під США.

“Ми проливали кров, жертвували своїми життями, будинками і селами в ім’я встановлення шаріату, і тепер зробимо все необхідне, щоб система ісламського права встановилася не лише в східній частині Пакистану, а й у всій країні”, – пояснив свою позицію лідер бойовиків.

За його словами, уряд Пакистану, побоюючись погіршення відносин з США, в черговий раз посилює тиск на рух “Талібан“, хоча раніше намагався налагодити з ним стосунки. “Ми знаємо ці трюки Ісламабаду і більше не віримо в них”, – додав Фазлулла.

Ці заяви були зроблені одночасно з візитом державного секретаря США Хілларі Клінтон до Пакистану. Керівник американської дипломатії, а також супроводжуючі її військові і представники розвідки намагаються переконати місцеве керівництво у необхідності якомога жорсткіше боротися з ісламістами всередині своєї країни.

За матеріалами Lenta.ru

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.