Новини України. 18 жовтня. Рейтинг “Батьківщини” у Львові коливається в межах від 18 до 20%, рейтинг “Фронту змін” – незначно зріс, а рейтинг “Свободи” зменшився з 24 до 18%.

свобода
Рейтинг "Свободи" в рідному місті падає

Такими є результати дослідження соціологічної групи “Рейтинг”.

На початку жовтня три політичні сили – “Батьківщина”, “Фронт змін” та “Свобода” – з однаковим результатом (18%) очолили партійний рейтинг. Рейтинг “Батьківщини” коливається в межах 18-20%, рейтинг “Фронту змін” – незначно зріс, а підтримка “Свободи” зменшилася з 24% до 18%.

Тим часом, стабільними лишилися показники Кличка (8%) та Гриценка (7%), а рейтинги їх політичних сил зросли наблизившись до персональних показників лідерів.

“Наша Україна”, після рекордного падіння у березні, поступово відновлює підтримку. “НУ” досягла показників, які фіксувались перед місцевими виборами – 6%.

Рейтинг “Громадянської позиції” зростає – початку року за партію були готові проголосувати близько 2% виборців, а в жовтні вже 6%.

Дещо додала і Партія регіонів, чому частково сприяли перетоки від “Сильної України”, яку не було включено до списку на голосування.

Дослідження електоральних настроїв Львова проводилося в жовтні. Методом інтерв’ю опитано 800 мешканців міста, віком від 18 років. Помилка репрезентативності дослідження +/- 1,7-2,8%.

За матеріалами Zaxid.NET

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.