Новини світу. 16 жовтня. Відео. Планету охопили масштабні протести. Люди з десятків країн світу вийшли на вулиці з вимогами введення великих податків для багатіїв, ліквідації соціальної нерівності та обмеження впливу фінансових корпорацій.

Рим протестує

У Європі наймасштабніші протести пройшли в Італії. У Римі розгніваний натовп підпалив будинок Міністерства оборони, і розбив десятки магазинів і банківських установ.

Для утихомирення натовпу влада міста кинула поліцейський спецназ. В результаті понад сім десятків учасників акцій протесту отримали поранення, принаймні 25 осіб потрапили за грати. Влада Риму в усьому звинуватила провокаторів, які перетворили мирну демонстрацію у заворушення.

Неспокійно було і в Нью-Йорку, звідки і почалися масові акції. Під час мітингу на Таймс-Сквер у відділок потрапили близько семи десятків осіб. Втім, навіть незважаючи на арешти, американці і далі обіцяють продовжувати акції громадянської непокори.

“Багатії стають ще багатшими, в той час, коли бідні сидять без роботи, вони не можуть нічого з цим зробити, тільки висловлювати свої погляди, вони не мають грошей, адже їх забрали банки”, – каже мітингувальник Гектор Сантана.

Також мітинги відбулися у Великобританії, Німеччині та інших європейських країнах. Відзначимо, перші акції протесту під назвою “Захопи Уолл-стріт” почалися 17 вересня. З тих пір вони охопили практично весь світ.

ВІДЕО


новости от 24tv.com.ua

За матеріалами 24tv.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.