Новини світу. 6 жовтня. Конкуренти, учні, друзі Стіва Джобса висловлюють свої співчуття з приводу смерті легендарного інноватора, засновника компанії Apple.

Стів Джобс
Світ дякує Джобсу

“Дякую тобі Стів за те, що був наставником і другом. Дякую за приклад, що те, що ти будуєш може змінити світ. Я буду сумувати за тобою”, – написав у своїй сторінці в Facebook засновник соцмережі Марк Цукерберг.

“Звістка про смерть Стіва Джобса стала дійсно сумною для мене. Я і моя дружина Мелінда висловлюємо щирі співчуття його родині, друзям і всім тим, кого торкнулася робота Стіва“, – пише у своєму повідомленні засновник Microsoft Білл Гейтс.

“Стів і я вперше зустрілися близько 30 років тому. Ми були колегами, конкурентами та друзями протягом більше половини нашого життя”, – продовжує Гейтс.

“Для тих, кому пощастило працювати з ним, це була велика честь. Я буду безмежно за ним сумувати”, – зазначив він.

“У світі дуже рідко зустрічаються люди, здатні змінити життя планети, так як Стів. Ефекти цього буде відчувати ще не одне покоління”, – сказав засновник Microsoft.

Джобс, який помер у віці 56 років, і Гейтс, якому зараз 55, в 1970-і роки стали ключовими фігурами ринку персональних комп’ютерів. Засновані ними корпорації і зараз по суті визначають логіку розвитку IT-індустрії.

Мішель і я глибоко засмучені звісткою про смерть Стіва Джобса. Стів був одним з найбільших американських винахідників – досить хоробрим для того, щоб мислити інакше, ніж всі, досить сміливим, щоб вірити в те, що він може змінити світ, і досить талановитим, щоб здійснити це”, – заявив президент США Барак Обама.

За його словами, придумавши персональні комп’ютери і “вклавши інтернет в наші кишені”, Джобс зробив технологічну революцію, яку зрозуміли на інтуїтивному рівні і подарував людям радість.

“Світ втратив візіонера. І не може бути кращого докази успіху Стіва, ніж той факт, що чимала частина світу дізналася про його смерть завдяки винайденим ним пристроям”, – зауважив Обама.

Newsmarket

Новини Newsmarket: Стів Джобс презентує перший комп’ютер Macintosh
Чому Стів Джобс особливий

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.