Новини світу. 12 жовтня. Сучасні жінки не тільки все частіше отримують кращу освіту і займають більш важливі посади, ніж представники сильної половини людства, а й дають чоловікам свої прізвища.

жінка-робота-офіс
Сучасна жінка - незалежна і впевнена

Матріархат – не за горами, про що красномовно попереджає тенденція серед чоловіків брати після весілля прізвище дружини.

«Чоловік, який бере прізвище своєї дружини – це нова ідея, що з’явилася в 21-му столітті.

Це дуже типово для «покоління У», і, як нам здається, цей феномен відбиває змінену природу взаємин між чоловіками і жінками», – розповів австралійський демограф Бернард Солт.

Хоча нове віяння і зустрічає розуміння серед прогресивної частини суспільства, чоловіки, які беруть прізвище своєї дружини, все ще є предметом косих поглядів і засуджень з боку охоронців традицій. «Люди, що йдуть в авангарді з соціальними змінами, завжди стають мішенню для лихослів’я, над ними часто насміхаються», – зазначає експерт.

Хоча працівники австралійських РАГСів і не ведуть статистику з цього приводу, вони визнають, що випадки, коли чоловік бере прізвище дружини, стають все більш частими. «Більше і більше чоловіків з молодих поколінь мислять вільніше, коли мова заходить про те, кому чиє прізвище носити», – відзначають вони.

За матеріалами Zdravoe

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.