Новини світу. 30 жовтня. Сучасні чоловіки більше не вважають, що робота – це їх основне заняття в житті.

Чоловіки ухиляються від нудних обов'язків, таких як прання і готування

Більшість батьків в розвинених країнах хочуть не тільки підтримувати своїх дітей фінансово, а й брати участь у їх вихованні.

Хоча багато чоловіків приділяють все більше часу вихованню дітей, вони як і раніше ухиляються від нудних обов’язків, таких як прання і готування. Тим не менше, тепер вони бачать себе не тільки здобувачами, але і вихователями. Про це розповіли дослідники з Бостона, які опитали 1000 чоловіків, що працюють у великих корпораціях.

Як показав аналіз опитування, більшість чоловіків покладали великі надії на свою кар’єру, але, незважаючи на це, вони зізнавалися, що для повного щастя їм необхідно було відчувати себе батьками.

Майже 70% батьків вважали, що в їх батьківські обов’язки входить не тільки заробляння грошей, а й виховання дітей. Більшість чоловіків заявили, що бути батьком, значить «приділяти увагу, слухати, наставляти, навчати, і, що найбільш важливо, бути поруч з дітьми».

«Моя робота – це лише невелика частина мене», – відзначили дві третини чоловіків. Батьки, які скептично ставляться до застарілих поглядів на роль чоловіків у сім’ї та допотопному визначення батьківства, відчували себе більш впевненими в якості батьків і проводили більше уваги з дітьми.

Багато татусів зізналися, що, якби їм дозволило фінансове становище, вони із задоволенням помінялися б ролями зі своїми дружинами-домогосподарками. 53% чоловіків заявили, що відчували б себе нормально, якби їм довелося сидіти вдома, а їхня дружина стала б заробляти достатньо грошей, щоб сім’я жила в достатку.

За матеріалами Zdravoe

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.