Новини технологій. 7 жовтня. Компанія Nuance Communications, яка розробляє технології розпізнавання голосу, купила стартап Swype, який створив технологію швидкісного введення тексту без відриву пальця від віртуальної клавіатури.

Swype допоможе в рази пришвидшити набір тексту

Вартість операції склала в межах від 100 мільйонів до 150 мільйонів доларів.

Це вже не перша велика покупка Nuance за останній час. Три місяці тому компанія поглинула SVOX (розробника ПЗ у сфері розпізнавання мови) за неназвану суму, а також закрила майже 160-мільйонну операцію з купівлі Equitrac.

Слід зазначити, що система розпізнавання мови Nuance використовується в деяких смартфонах, в тому числі (офіційно про це, втім, не оголошувалося) в недавно анонсованому iPhone 4S. У новому смартфоні від Apple ця система реалізована у вигляді “розумного” помічника Siri.

Nuance вже володіє системою інтелектуального введення T9, яку також розробив Кліфф Кашлер, творець Swype. Деякі великі виробники, наприклад Samsung, встановлювати додаток Swype на свої смартфони. Зараз “Свайп” використовується майже на 100 млн пристроїв по всьому світу.

За словами Кашлера, за допомогою Swype користувачі можуть набирати більше 50 слів за хвилину – в рази швидше, ніж стандартною екранною клавіатурою. У липні цього року Swype випустила бета-версію свого застосування для iOS-пристроїв, однак перед його установкою апарат обов’язково повинен пройти процедуру “джейлбрейка” – Apple “альтернативну” клавіатуру в AppStore не пустила.

За матеріалами Вести.ру

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.