Новини світу. 22 жовтня. Старійшини Казазафа, рідного племені Муамара Каддафі, звернулися до Перехідної національної ради (ПНР) Лівії з проханням передати їм тіла колишнього керівника лівійської Джамахірії і його сина Муатасімом для поховання в Сірті.

Вбитий Муаммар Каддафі
Старійшини племені Каддафі вимагають повернення його тіла

В оприлюдненій заяві шейхів племені, зокрема, говориться: “Ми, шейхи і представники племені аль-Казазафа, які проживають в Лівії і за кордоном, просимо передати нам тіла наших синів – лідера Муамара Каддафі і його сина – для поховання на батьківщині в Сирті у відповідності до традицій ісламу і нормами загальнолюдської моралі. Ми закликаємо ПНР відповісти на це нашу законну вимогу”.

Між тим, у суботу, 22 жовтня, стала відома ще одна деталь, що підтверджує особу вбитого в Сірті. На відеороликах, знятих на камери мобільних телефонів, на безіменному пальці лівої руки Муамара Каддафі видно обручку. Пізніше нова влада Лівії показали його журналістам разом із закривавленою сорочкою полковника. На золотому перстні вигравірувані ім’я Сафії Фаркаш і дата їхнього весілля.

За матеріалами Вести

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.