Новини світу. 8 жовтня. Відео. Геній цифрової ери, передчуваючи свою загибель, попросив рідних не викликати лікарів і не давати йому знеболюючих.

Кореспондент вивідав деякі секрети про останні дні Стіва Джобса

Обставини смерті та похорону великого комп’ютерного генія продовжують зберігати в суворому секреті. Таким було бажання самого Джобса.

Спеціальний кореспондент Life News в Пал-Альто зумів з’ясувати деякі подробиці.

За словами джерела, близького до сім’ї Стіва Джобса, його рідні та компанія Apple робили все можливе, щоб жодна жива душа не дізналася, що він помирає.

Так, за тиждень до смерті в будинку Джобса з’явилася охорона з головного офісу корпорації, яка не відходила від нього ні на крок до останніх хвилин його життя.

І родичі, і представники Apple не хотіли, щоб колишнього главу компанії хтось сфотографував вмираючим до того, як буде презентовано новий iPhone 4S.

У день презентації у будинку колишнього глави компанії також був виставлений посилений поліцейський патруль.

За бажанням самого Джобса, ніякої реанімації та знеболюючих при його смерті не застосовувалося, оскільки це б суперечило його вірі – буддизму. Він помер спокійно, без будь-яких втручань лікарів, в колі найближчих людей.

Крім того, з міркувань про безпеку тіло Джобса спочатку відвезли в морг, розташований в п’яти хвилинах від його будинку, і тільки потім повідомили про його смерть в поліцію.

Відразу після відходу Джобса з життя дорогу, що веде до його будинку перекрили, а біля хвіртки виставили двох поліцейських. Територію ж особняка всі ці дні охороняють десять охоронців – чотири стоять біля входу і шість знаходяться всередині двору. І це незважаючи на те, що район, в якому живуть Джобси – один з найбезпечніших в Пал-Альто.

Цікаво, що щоб зберегти час і місце похорону в таємниці, деякі друзі та рідні колишнього глави корпорації взяли лікарняні і не з’являлися на роботі.

Зроблено це було спеціально для того, щоб ніхто не зрозумів в який саме день їм треба піти з роботи на похорон.

Навіть у самій компанії Apple інформація про похоронну церемонію зберігалася в строгому секреті.

Паломництво до будинку Джобса триває

Про останні дні Стіва Life News розповіли його сусіди, яким також було заборонено підходити близько до будинку Джобсів.

“У Джобса завжди була одна особливість – підбирати і нюхати яблука у своєму саду. Зараз же, з приходом осені, всі яблука в нього в саду впали, а збирати їх вже нікому”, – каже з сумом у голосі сусідка Емі.

Щодо посиленої охорони навколо будинку Джобсів жінка поскаржилася, що самому колишньому главі Apple це б не сподобалось. Стів завжди був відкритою людиною.

До будинку великого комп’ютерного генія триває паломництво – люди з усіх кінців світу везуть сюди квіти, яблука, хтось власні малюнки, свічки.

ВІДЕО

 

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.