Новини світу. 31 жовтня. Вашингтон оголосив про припинення виділення коштів Організації Об’єднаних Націй з питань освіти (ЮНЕСКО).

ЮНЕСКО не отримає допомогу від США

Зроблено це після того, як Генеральна конференція ЮНЕСКО сьогодні схвалила заявку Палестини на вступ до складу організації на правах повноправних учасників.

“Ми повинні були виділити 60 мільйонів доларів в листопаді, але ми цього не зробимо”, – сказала представник державного департаменту США Вікторія Нуланд.

Припиненням фінансування ЮНЕСКО, якщо туди будуть прийняті палестинці, держсекретар США Хілларі Клінтон загрожувала ще на початку жовтня. Сьогодні США, а також Ізраїль були в числі сімох учасників конференції, які голосували проти прийняття палестинців на правах повноправних членів. Однак “за” висловилися 107 країн-учасниць.

Раніше, ще в кінці вересня, глава Палестинської національної адміністрації Махмуд Аббас передав генеральному секретарю ООН Пан Гі Муну офіційну заявку з пропозицією визнати незалежність Палестини і надати їй повноправне членство в Організації Об’єднаних Націй.

Після цього низка американських законодавців заблокував виділення 200 мільйонів доларів на надання економічної допомоги Палестинській адміністрації.

За матеріалами Вести

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.