Новини політики. 22 жовтня. Вашингтон може застосувати санкції двох видів відносно представників української влади.

Ар'єв: Америка розуміє різницю між українським суспільством і владою

Про це заявив народний депутат Володимир Ар’єв, повідомляє Сегодня.

За його словами, одні санкції передбачають відмову від надання фінансової допомоги державним структурам. Саме державною – громадські організації швидше можуть розраховувати на підтримку своїх програм.

“Тобто мова йде про переорієнтацію, що в черговий раз показує розуміння різниці між українським суспільством і владою”, – додав політик.

Інший вид обговорюваних санкцій – болюче для певних особистостей. Список цих особистостей (з обґрунтуванням їх включення до нього) опозиція передала американській стороні вже на цьому тижні. У списку – представники вищого керівництва – як країни, так і генпрокуратури, міністри, слідчі липових справ проти Юлії Тимошенко, Юрія Луценка та інших, прокурори, судді, чиновники, які складали фальшиві документи і “експертні” ув’язнення, а також безмірно жорстокі співробітники пенітенціарної системи . Всього – близько 70 прізвищ.

“Природно, ще рано говорити про те, що в” чорний список “потраплять усі. Але в багатьох – шанси є, і чималі, – каже він. – Більш того, цей список може перейняти Європа, тому для тих фігурантів, які “в Америку не збираються”, болючим ударом може стати заборона на морські ванни Лазурного берега, паризькі ресторани і лондонські бутики. Але і це теж не все. Зовсім обрані можуть стати об’єктами спеціальних розслідувань”.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.