Новини України. 8 жовтня. Опальні герої – хлопчик і дівчинка Спритко та Гарнюня – допоможуть Сарі Пейлін виграти вибори в президенти США.

Спритко і Гарнюня не пропадуть надарма

Таку незвичайну історію розкажуть американцям в коміксах, які будуть продаватися в наступному році. Нагадаємо, мальованих героїв розробили на замовлення МЗС для того, щоб вони допомогли «розкрутити» бренд нашої країни за кордоном, повідомляє Сегодня.

Проморолики про Україну повинні були створити позитивний імідж країни. На розробку всієї програми витратили 900 тисяч гривень. Але пізніше мультгерої були розкритиковані і МЗС відмовився використовувати символи. Тепер творці героїв знайшли нове застосування своїх творінь.

Розробник символів Геннадій Курочка розповів сюжет перших коміксів. «Екс-губернатор штату Аляска Сара Пейлін (на виборах в 2008 році була кандидатом на пост віце-президента в парі з суперником Обами Джоном Маккейном і стала об’єктом численних глузувань преси. – Авт.) вирішує балотуватися в президенти.

У своїх радниках вона розчарувалася і шукає нових. Тут і з’являються наші герої, – каже Курочка. – Тоді Сара вперше дізнається про Україну. Наші герої розумні й кмітливі і допомагають їй виграти передвиборну гонку». До речі, там будуть намальовані багато відомих політиків США. Наприклад нинішній президент Барак Обама будуватиме підступи Сприткові та Гарнюні.

Але мальовані українці спритно розкусять його плани. «Наші герої покажуть, що українська нація розумна і просто так нас не проведеш, – каже Курочка. – Комікси зробимо англійською мовою і продаватися будуть тільки в Америці. Але для українців ми зробимо електронну версію, яку можна буде почитати в інтернеті».

Курочка вважає, що суперечки навколо Спритка і Гарнюні допомогли їм. «Вони зробили нам рекламу. До нас вже зверталися розробники довідника про Україну для іноземних туристів, які хочуть використовувати там наших героїв», – каже Курочка.

До речі, розробники розкрили таємницю, ким же доводяться один одному Спритко і Гарнюня. «Було багато домислів, що вони й пара, і просто друзі. Ми вирішили, що вони не просто друзі, а ще й родичі-близнюки», – каже Курочка. До речі, за словами Курочки, фігурки Спритка і Гарнюні можна буде купити в Україні – у сувенірних крамницях.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.