Новини України. 16 жовтня. Сьогодні в Україні та Росії відзначають День працівників харчової промисловості.

16 жовтня - День працівників харчової промисловості

Це професійне свято традиційно відзначається у третю неділю жовтня.

Воно було засноване постановою Президії Верховної Ради СРСР “Про працівників харчової промисловості”, яка вийшла у 1966 році.

8 серпня 1995 року другий президент України Леонід Кучма підписав Указ N 714/95 “Про працівників харчової промисловості”, яким продовжив традицію святкування Дня працівників харчової промисловості у третю неділю жовтня. У президентському указі також зазначалося, що він приймається “на підтримку ініціативи працівників харчової промисловості, а також професійних союзів країни”.

Цьогоріч прем’єр-міністр України Микола Азаров побажав працівникам харчової промисловості “міцного здоров’я, щастя, добробуту та нових трудових звершень на благо українського народу”.

“Ви робите вагомий внесок у розвиток національної економіки та несете високу соціальну відповідальність”, – відзначив глава уряду.

Також, за його словами, завдяки високому професіоналізму та накопиченому досвіду “харчовиків” вітчизняна продукція харчової промисловості користується високим попитом на внутрішньому та міжнародних ринках.

Newsmarket

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.