Новини здоров’я. 16 жовтня. Скільки калорій в день ми можемо з’їдати, не переживаючи за свою фігуру? Згідно з новими даними, трохи більше, ніж рекомендували фахівці протягом останніх 20 років.

Колишні норми зросли на 55 калорій для чоловіків і на 139 калорій для жінок

Британський комітет з медичних аспектів харчування затвердив нові норми: сучасний чоловік повинен вживати близько 2 550 калорій в день, а жінка – 1 940 калорій в день, щоб нормально функціонувати і не набирати зайву вагу. Ці цифри стали результатом тривалих консультацій, і колишні норми, встановлені 20 років тому, дещо зросли (на 55 калорій для чоловіків і на 139 калорій для жінок).

Нові рекомендації засновані на останніх наукових даних та інформації про рівень фізичної активності населення.

Однак це не означає, що тепер ми можемо дозволити собі ще шматочок пирога, адже величезна кількість людей їдять більше норми. Вчені попереджають, що збільшення кількості «дозволених» калорій не означає, що тепер всі люди люди можуть сміливо їсти більше.

Справа в тому, що більшість жителів країн Заходу і так їдять занадто багато. «Ми підрахували, що середньостатистичний чоловік з’їдає на 10% більше, ніж йому потрібно», – розповіли експерти. Враховуючи, що близько двох третин дорослого населення розвинених країн страждають або від зайвої ваги, або від ожиріння, лише третина людей можуть дозволити собі з’їсти що-небудь смачненьке, посилаючись на нові стандарти.

За матеріалами Zdravoe

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.