Новини культури. 5 жовтня. Анімаційний серіал “Сімпсони” (“The Simpsons”) знову опинився під загрозою закриття через надмірні зарплати акторів, які озвучують його головних героїв – Гомера, Мардж, Лізу, Барта та інших персонажів.

Сімпсони
Сімпсонів можуть закрити

Раніше актори, що озвучують персонажів мультфільму, неодноразово самі погрожували відмовитися від роботи над серіалом, вимагаючи підвищення зарплати.

Досі  в результаті переговорів сторони все ж знаходили компроміс.

Представники телеканалу Fox пояснили, що серіал, визнаний в 2010 році найбільш успішним телевізійним брендом за всю історію існування індустрії, більше не може розвиватися за поточної фінансової моделі.

4 жовтня видання The Daily Beast повідомило, що продюсери “Сімпсонів” зажадали урізати зарплати шести основним акторам озвучення на 45 відсотків, оскільки кожен з них заробляє близько 8 мільйонів доларів за один сезон серіалу.

Менеджмент Fox сподівається, що актори погодяться на угоду, оскільки зниження зарплати “підсолодять” різноманітними бонусами, наприклад, правами на частку від продажів продукції під брендом “Сімпсони“.

Зараз нові епізоди “Сімпсони” в середньому збирають біля екранів телевізорів близько 7 мільйонів людей, що, згідно з даними компанії Nielsen, на 14 відсотків менше, ніж роком раніше.

За два десятиліття існування серіал встиг отримати 27 престижних премій “Еммі“. Він демонструється в 100 країнах на 50 мовах.

За матеріалами Lenta.ru

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.