Новини світу. 19 жовтня. Фредрік Райнфельдт знайшов зниклого ведмедя на прізвисько Кокош і відправив його господині поштою до Бельгії.

Райнфельдт сфотографувався із ведмежатком

Сім’я Кікі переїхала до Швеції близько року тому, залишивши свій будинок у Бельгії. Одного разу до них в гості приїхали бабуся і дідусь, і вся сім’я вирушила на прогулянку по Стокгольму. Кікі взяла з собою рюкзак, в якому лежала іграшка, і загубила його. Мати дівчинки вирішила, що ведмежа вже не знайдеться.

Однак історія Кокоша на цьому не закінчилася. Він був знайдений охоронцями урядової будівлі в Стокгольмі, поруч з яким, Кікі, мабуть, і залишила рюкзак. На сумці була вказана домашня адреса сім’ї дівчинки, але не нова, шведська, а колишня – бельгійська.

Коли охоронці виявили рюкзак і ведмедика, вони вирішили проконсультуватися з прем’єр-міністром, тому що подібні випадки відбуваються біля урядових будівель не часто. Фредрік Райнфельдт вирішив відправити Кокоша за адресою, вказаною на дитячому рюкзаку.

Посилка з Кокошем була виявлена ​​матір’ю Кікі, Аннік Хернот, близько двох тижнів тому, коли жінка приїздила до Бельгії, щоб перевірити будинок. На посилці було зазначено, що вона прийшла від шведського уряду.

Розкривши упаковку, жінка знайшла там іграшку своєї дочки і рюкзак. Також до посилки додавалися дві фотографії: на одній з них були зображені охоронці з Кокошем на руках (на знімку був підпис “Команда рятувальників”), а на іншій – сам прем’єр Райнфельдт. У поштовому відправленні також було послання, підписане головою шведського уряду, який висловив надію на те, що ведмежа знайшло, нарешті, свою господиню.

Кікі і її сім’я у відповідь відправила прем’єр-міністрові Швеції упаковку бельгійського шоколаду і вдячний лист. Прес-секретар Райнфельдта заявив, що прем’єр одержав лист від Кікі, але як він відреагував на нього, невідомо.

“Але я вважаю, що він був щасливий отримати цей лист”, – зазначив прес-секретар.

За матеріалами Сегодня.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.